O nás

Zjistěte jak se na to díváme my.

Kuchyně je základ

Pokud je něco základem domova, pak je to právě kuchyně. Proto je třeba, aby se této místnosti, jejímu vzhledu a také funkci, věnovala značná pozornost a péče. Nebereme to na lehkou váhu a snažíme se vaši vysněnou kuchyni přivést k životu. Samozřejmě včetně všech potřebných náležitostí, jako je elektroinstalace a voda. To zařizují kvalifikovaní experti.

Proč si vybrat nás?

Dáváme dohromady experty z oboru a zajišťujeme, abyste s novou kuchyní neměli žádné starosti.

Experti z oboru

Na každou činnost je třeba kvalifikovaný expert, který má zkušenosti a oprávnění. Určitě nechcete vyhořet a zjistit, že elektrikář neměl potřebné oprávnění. Pojišťovna by škodu nenahradila..

Kvalita

Experty vybíráme tak, aby jejich kvalita práce byla prvotřídní. Samozřejmě také sbíráme hodnocení od našich zákazníků a snažíme se zlepšovat.

Flexibilita a rychlý termín

Nechceme, abyste museli na montáž čekat dlouho, jak to dnes bohužel bývá. Proto zapojujeme síť profesionálů, kde se vždy někdo volný najde.

Rozumná cena

Snažíme se nabídnout rozumnou cenu díky řadě šikovných profesionálů, kteří si neúčtují nesmyslné peníze velkých firem. Vyzkoušejte nezávaznou nabídku!.

Naše mise

Spojujeme kvalifikovaní experty a tvoříme z nich týmy, které dodávají celkové řešení. Veškeré plánování a domlouvání je tedy na nás a zákazník již nemusí nic řešit. Všechno za vás obstaráme a pomůžeme i s plánováním nebo výběrem nové kuchyně.

Naše služby

blueprint, floor plan, draft-354233.jpg

Zaměření a plán projektu

Ozvěte se nám klidně již když novou kuchyň plánujete. Pomůžeme vám s výběrem, poradíme, zaměříme a vypracujeme plán projektu. Kuchyň si můžete vybrat u IKEA nebo i jiných výrobců. Svoji vybranou kuchyň objednáte, dáte nám vědět, kdy bude připravena a od té chvíle už si můžete dát nohy nahoru. Vše už za vás zařídíme.

Stavební práce a montáž

Ať už vybíráte kuchyň do nového bytu, nebo renovujete starší kuchyň, neobejdete se bez stavebních prací. Je potřeba připravit elektroinstalaci do míst, kde budete mít spotřebiče a také vodu a odpady. To vše vám zajistíme a vy nemusíte hledat další firmu. Nakonec přijde na řadu finální montáž, kde si dáme záležet, aby vše bylo, jak má být. Dokonce vám zapojíme spotřebiče.